Instalacje Audio Strojone Indywidualnie w Bydgoszczy

Nie osiągnąłeś jeszcze wszystkiego

Psychoakustyka to nie fizyka kwantowa - Ecclux - Audio Strojone Indywidualnie Bydgoszcz

Wygodne wymówki

Większość twierdzi, że każdy słyszy zupełnie inaczej. Bardzo wygodne usprawiedliwienie. W ten właśnie sposób sami przyznają otwarcie, że niewiele wiedzą i przeważnie działają na ślepo. Jestem na tyle bezczelny żeby mówić WSZYSTKIM wprost, że jest zupełnie na odwrót. Jakość dźwięku jest kwestią całkowicie obiektywną, a do tego i wymierną. Inaczej nie byłoby studiów nagraniowych i profesjonalnej obróbki dźwięku. Audiofile i oświeceni guru Hi - Fi zdają się zapominać, że istnieją takie miejsca, gdzie dźwięk poddaje się fachowej obróbce i nie ma miejsca na robienie uników.

Psychoakustyka to nie fizyka kwantowa

Psychoakustyka to sposób w jaki Twój mózg odbiera i interpretuje dźwięki. Inaczej mówiąc jest to percepcja brzmienia. Podstawowa zasada jest zaskakująco prosta. Postać tonalna grającego systemu muzycznego ma być tożsama z postacią tonalną dźwięku stworzonego naturalnie. Ta reguła dotyczy całego pasma akustycznego. Teraz uświadamiasz sobie, że najlepszy system to taki, który gra równo i liniowo w całym paśmie akustycznym. To jest jednak prawie niemożliwe do osiągnięcia, a z pewnością tak kosztowne, że nie stać na to prawie nikogo.

W jaki sposób osiągam niemożliwe

Aby osiągnąć to pomimo przeszkód technicznych należy wyjść z pudełka. Odrzucić stronnicze i przekupione recenzje w kolorowych czasopismach, bądź opinie z Internetu i otworzyć się na obiektywne prawa.

Kieruję się pewnymi zasadami w kreowaniu idealnych połączeń. Są to takie zasady, które odzwierciedlają rzeczywistość dokładnie tak jak robi się to w najbardziej uznanych studiach nagraniowych.

Urządzenia audio działają jak bardzo czułe i wrażliwe na artykulację instrumenty. W celu WSTĘPNEGO nastrojenia kompletnego systemu wybieram z morza urządzeń tylko te, które grają równo w każdym podzakresie pasma akustycznego. Nie najdroższe, ale te najbardziej liniowe. Dobieram je w taki sposób, aby uzupełniały się nawzajem we wszystkich aspektach brzmienia i tworzyły razem spektakularne show – takie jakiego nie doświadczyłeś do tej pory. Pełen ekspresji i potęgi bas, hipnotyzująca średnica i góra, która sprawi, że odkryjesz czym jest przestrzeń w muzyce.

Znajduję więc ten złoty środek, który potrafi przekazać to, co słyszy producent muzyczny w swoim studio z nutą robiącej wrażenie finezji. Bowiem można. Przecież po to tworzy się muzykę, aby zachwycać. Przy pomocy dobrej adaptacji systemu można się w niej zakochać. Ciągle na nowo. Wrażliwe serce i ucho jest tu niezmiernie ważne. Twój instynkt i tak zawsze podpowiada Ci co jest najlepsze.

- Jeśli nie czytałeś jeszcze jak projektuję audio dowiesz się klikając tutaj
- Wstępnie dobrany system jest gotowy do dokładnego strojenia brzmienia, czyli zaadaptowania w Twoim pomieszczeniu, o czym dowiesz się klikając tutaj

Przesłuchaj system wystrojony według tych zasad:

Zadzwoń i umów się na odsłuch

W Norze High Endu:

Kontakt z salonem Ecclux w Bydgoszczy

Ciekawostki audio:

Wymiana linków:

Ecclux - Audio Strojone Indywidualnie - Bydgoszcz

Ecclux - Audio Strojone Indywidualnie

Prawa Zastrzeżone - All Rights Reserved

Copyright © Od 2009 roku