Instalacje Audio Strojone Indywidualnie w Bydgoszczy

Nie osiągnąłeś jeszcze wszystkiego

Jak projektuję systemy audio - Ecclux - Audio Strojone Indywidualnie Bydgoszcz
TAD - Audium - AriniAudio - Ultra high end w Bydgoszczy - Inwestuj w pasję w sensowny sposób

TAD - Audium - AriniAudio - Ultra high end w Bydgoszczy - Inwestuj w pasję w sensowny sposób

Projektowanie systemów audio o
SPEKTAKULARNYM brzmieniu

Wszystkie systemy audio są upośledzone. Domyślam się, że już to zauważyłeś. Ile systemów byś nie odsłuchał, zawsze czegoś brakuje, a czegoś jest za dużo. Przykładowo niska jakość basu psuje odbiór muzyki.

Producenci komponentów mają jeden cel – zgarnąć jak najwięcej klientów. Brzmienie sprzętu audio jest więc dyktowane pospolitymi trendami i nie może dostarczyć tego, czego miłośnik muzyki pragnie najbardziej – MUZYKI.

W osłupieniu spowodowanym tą niedoskonałością, nachalną reklamą innych firm i opinii kolegów, audiofile ciągle przebierają w sprzęcie i okablowaniu niczym kobiety na wyprzedażach. Niestety ponoszą okrutną klęskę, ponieważ opierają swoje poszukiwania na błędnych założeniach. Gonić króliczka, ale nigdy go nie złapać.

Ty bądź inny i dopnij swego. Bez lat zmieniania sprzętu i wydawania kroci na coraz to nowe dodatki, które nie usprawnią już upośledzonej podstawy systemu audio. W końcu chcesz nareszcie dorwać króliczka i delektować się prawdziwym brzmieniem muzyki. Takim, że gwiazdy rocka grają w Twoim salonie jak po solidnej porcji koksu.

Jak ja to robię?

Prawdy na temat jakości brzmienia i jak naprawdę to działa i tak nikt ci nie powie. No przynajmniej nie tak po prostu. Dziwne – „ekspertów” jest przecież bez liku.

Skoro jesteś tu nadal, to pewnie zainteresuje Cię możliwość poznania części tej prawdy.

Zapraszam do dalszej lektury – kliknij tutaj

Psychoakustyka to nie fizyka kwantowa
Większość twierdzi, że każdy słyszy zupełnie inaczej. Bardzo wygodne usprawiedliwienie. W ten właśnie sposób sami przyznają otwarcie, że niewiele wiedzą i przeważnie działają na ślepo. Jestem na tyle bezczelny żeby mówić wprost, że jest zupełnie na odwrót. Jakość dźwięku jest kwestią obiektywną WIĘCEJ

Akustyka - Miało być tak pięknie
Zapewne słyszałeś już o tym jak niektóre systemy potrafią wspaniale grać. W specjalnie do tego celu przygotowanym pokoju odsłuchowym i ze specjalnie dobraną muzyką. Po podłączeniu wszystkiego w Twoim domu, okazuje się, że z usłyszanej wcześniej wspaniałości niewiele pozostało WIĘCEJ

Weryfikacja - Pomiary akustyczne
Na wykresie można skontrolować czy proporcje między basem, średnicą i górą są na pewno idealne. Dodatkowo można sprawdzić czy przebieg basu jest wzorcowy. Jednym słowem, potwierdzić osiągnięcie zamierzonego wcześniej przebiegu balansu tonalnego, czyli potwierdzić jakość brzmienia, WIĘCEJ

Przesłuchaj system wystrojony według tych zasad:

Zadzwoń i umów się na odsłuch

W Norze High Endu:

Kontakt z salonem Ecclux w Bydgoszczy

Ciekawostki audio:

Wymiana linków:

Ecclux - Audio Strojone Indywidualnie - Bydgoszcz

Ecclux - Audio Strojone Indywidualnie

Prawa Zastrzeżone - All Rights Reserved

Copyright © Od 2009 roku