Instalacje Audio Strojone Indywidualnie w Bydgoszczy

Nie osiągnąłeś jeszcze wszystkiego

Sprawy techniczne i organizacyjne - Ecclux - Audio Strojone Indywidualnie Bydgoszcz

Szczerość, zaufanie i szacunek

Stosowanie pewnych zasad od zawsze pomagało mi osiągać ponadprzeciętne rezultaty. Mówię o tym otwarcie. Myślę, że jest to jedna z przyczyn, że moi Klienci przechwalają się współpracą ze mną.

Jestem w stanie przejechać 500km po to, aby stworzyć dla Ciebie muzyczny spektakl, o którym piszę na pozostałych podstronach. Nadzwyczajne rezultaty wymagają jednak zaangażowania z obu stron.

Czego wymagam

Oczekuję współpracy w zakresie przeprowadzenia wspólnych odsłuchów i Twojej subiektywnej oceny brzmienia. Najlepiej z wykorzystaniem Twojej ulubionej muzyki. Jest to dla mnie istotne, ponieważ dzięki takiej ocenie wiem w jaki sposób skorygować brzmienie. Każdy ma jednak swoje preferencje.

Jeśli twierdzisz, że się na tym nie znasz to pewnie masz rację. Nic nie szkodzi. Ze mną szybko nauczysz się jak słuchać i na co zwrócić uwagę. Jeśli nie chcesz się uczyć, a tylko słuchać muzyki to też sobie poradzę. Sam wybiorę moim zdaniem najlepszy charakter brzmienia.

Posiadam już system audio

Jeśli posiadasz już system to jeszcze nic straconego. Jestem w stanie pomóc. Jeśli uznam, że twój system należy poprawić – powiem to szczerze i otwarcie. Jeśli będzie trzeba wymienić większość urządzeń – też nie będę się powstrzymywał. Od ciebie oczekuję tego samego - otwartości. Jeśli coś nie gra tak, jak powinno grać – dopracujemy to razem do perfekcji.

Lubię doprowadzić swoją robotę do skutku – tak samo jak Ty. Opisane rezultaty sprawiają mi satysfakcję. Myślę tu o sytuacji, w której otrzymujesz perfekcyjnie dopracowany produkt, a nie dziwaczne badziewia, które trzeba później objaśniać żonie co prowadzi do dziwnych sytuacji w małżeństwie. Myślę, że rozumiesz o co mi chodzi. Produkt, który zadowoli nawet żonę.

Sprawy techniczne i organizacyjne

  1. Jesteś zainteresowany, więc umów się na prezentację systemu i przekonaj się czy mówimy tym samym językiem.
  2. Jeśli stwierdzisz, że tak i jesteś przekonany po prezentacji możemy rozpocząć ustalenia wstępne.
  3. Szczegółowe warunki współpracy, tak samo jak dobór urządzeń, pozostają do ustalenia.
  4. Zaznaczam, że mogę chcieć odrzucić niektóre pomysły i urządzenia. Klient co prawda wymaga, ale to ja jestem odpowiedzialny za całokształt.
  5. Modernizacja już istniejącego systemu audio też jest możliwa na takich samych zasadach.

Przesłuchaj system wystrojony według tych zasad:

Zadzwoń i umów się na odsłuch

W Norze High Endu:

Kontakt z salonem Ecclux w Bydgoszczy

Ciekawostki audio:

Wymiana linków:

Ecclux - Audio Strojone Indywidualnie - Bydgoszcz

Ecclux - Audio Strojone Indywidualnie

Prawa Zastrzeżone - All Rights Reserved

Copyright © Od 2009 roku