Instalacje Audio Strojone Indywidualnie w Bydgoszczy

Nie osiągnąłeś jeszcze wszystkiego

Inteligentny dom i automatyka w Bydgoszczy

Inteligentny dom, który pracuje
Kiedy Ty grillujesz

Wyobraź sobie dom, który wykonuje różne prace za Ciebie. Taki dom, który zawsze i w inteligentny sposób sam wie co włączyć i kiedy wyłączyć.

Zapomnij o niekończącym się zastanawianiu czy okna na poddaszu są otwarte czy zamknięte. Sterownik sam o to zadba, a siłowniki wykonają jego polecenia w Twoim imieniu. W każdej chwili możesz też skorygować jego pracę używając do tego swojego telefonu.

Koniec z męczącym regulowaniem temperatury powietrza. Bateria czujników i nowoczesny sterownik sam przypilnuje idealnej temperatury i nawet dostosuje ją do pory dnia. Pomyśl, ile dodatkowych pieniędzy zostanie Ci co miesiąc w portfelu, dzięki takiemu inteligentnemu oszczędzaniu.

Wystarczy już pilnowania czy brama jest na pewno zamknięta. Teraz Twoja rodzina poczuje się tak pewnie i komfortowo w swoim własnym gnieździe rodzinnym, jak to tylko możliwe.

Światło też uruchomi się samo i wyłączy dokładnie wtedy, kiedy powinno, a Ty nareszcie znajdziesz czas, żeby oddać się swojej ulubionej muzyce. Sam lub z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi. Może zorganizujesz nawet pokaz filmowy w swojej prywatnej sali kinowej. Może to będzie koncert w Twoim salonie, który za dotknięciem jednego przycisku w telefonie, zamienia się teraz w prawdziwą salę koncertową.

Przesłuchaj system wystrojony według tych zasad:

Zadzwoń i umów się na odsłuch

W Norze High Endu:

Kontakt z salonem Ecclux w Bydgoszczy

Ciekawostki audio:

Wymiana linków:

Ecclux - Audio Strojone Indywidualnie - Bydgoszcz

Ecclux - Audio Strojone Indywidualnie

Prawa Zastrzeżone - All Rights Reserved

Copyright © Od 2009 roku