Instalacje Audio Strojone Indywidualnie w Bydgoszczy

Nie osiągnąłeś jeszcze wszystkiego

Elitarne rozwiązania – Indywidualne strojenie brzmienia - Ecclux - Audio Strojone Indywidualnie

Akustyka
Miało być tak pięknie

Mamy już dobrane urządzenia, które znakomicie uzupełniają się nawzajem. Zapewne słyszałeś już o tym jak to niektóre systemy potrafią wspaniale grać. W specjalnie do tego celu przygotowanym pokoju odsłuchowym, specjalnie dobraną muzyką i najlepiej kompletem najdroższych kabli z tych, które akurat są pod ręką. Po podłączeniu wszystkiego na miejscu przeznaczenia, czyli w Twoim domu, okazuje się, że z usłyszanej wcześniej wspaniałości niewiele pozostało. System gra dziwacznie, brakuje dynamiki, a płyty rockowe wywołują krwotok z uszu. Potem wielu usłyszało: To jest wina akustyki i nie da się z tym nic zrobić. Tak, najlepiej wydać drugie tyle na adaptację akustyczną. Najlepiej taką, która zniweczy urok Twojego kochanego salonu. Żona na pewno znowu się zgodzi :) Takich dziwnych sytuacji chyba chcemy uniknąć.

To fakt, że każde pomieszczenie ma inną akustykę. Akustyka to nic innego jak modyfikacja postaci balansu tonalnego. Akustyka nie jest ani zła, ani dobra. Akustyka po prostu jest faktem zastanym i trzeba się do niej dostosować.

Na szczęście wstępnie dopasowane do siebie urządzenia i głośniki stanowią więcej niż dobry wstęp do kolejnego etapu – dostosowania systemu do warunków użytkowania (akustyka), indywidualnych preferencji i ulubionej muzyki Właściciela.

Tutaj z pomocą przychodzą elitarne rozwiązania. Między innymi indywidualnie strojone okablowanie audio, ale też i szereg innych zabiegów, o których możesz dowiedzieć się dopiero kontaktując się ze mną klikając tutaj.

Strojenie indywidualne w pomieszczeniu
Okablowanie Individual
i pozostałe elitarne rozwiązania

Teraz najlepsza część. Każdy wie, że system trzeba ze sobą połączyć. Pospolite systemy łączone są kablami najróżniejszych marek, konstrukcji i z różniących się mocno materiałów. Powstaje istny bałagan i wąskie gardło za wąskim gardłem, które jeszcze bardziej psuje efekt zasłyszany w przygotowanym pokoju odsłuchowym w sklepie.

Z powodów wymienionych powyżej, dla strojonych przeze mnie systemów, hi endowe okablowanie audio projektowane jest zawsze od podstaw. Kable projektowane są według odsłuchów w Twoim salonie w taki sposób, aby wyrównać i wygładzić postać balansu tonalnego zgodnie z akustyką Twojego pomieszczenia.

Dzięki temu każdy element jest zasilany prawidłowo, a sygnał przekazywany między urządzeniami jest najwyższej jakości. Koniec problemów z przerzucaniem kabli i nie mającymi końca kombinacjami, które potem znowu trzeba tłumaczyć żonie.

Pozwalam sobie na pewne odchylenia w charakterze brzmienia sprzętu uwzględniając Twoje osobiste preferencje i wykorzystując muzykę, którą lubisz najbardziej. Jeśli jesteś osobą, która znowu chce się czegoś nowego nauczyć i co najważniejsze – otrzymać to, czego naprawdę potrzebuje - możemy wspólnie osiągnąć TEN cel. W końcu wolisz mieć rację, czy stworzyć coś wybitnego i być szczęśliwy?

- Jeśli nie czytałeś jeszcze jak projektuję audio dowiesz się klikając tutaj
- Aby mieć pewność, że cel został już osiągnięty stosuję metody pomiarowe, o których dowiesz się klikając tutaj

Przesłuchaj system wystrojony według tych zasad:

Zadzwoń i umów się na odsłuch

W Norze High Endu:

Kontakt z salonem Ecclux w Bydgoszczy

Ciekawostki audio:

Wymiana linków:

Ecclux - Audio Strojone Indywidualnie - Bydgoszcz

Ecclux - Audio Strojone Indywidualnie

Prawa Zastrzeżone - All Rights Reserved

Copyright © Od 2009 roku